Ręcznie robione szafki kuchenne

March 3, 2023 By admin

Ręcznie robione szafki kuchenne

Coraz więcej osób zaczyna doceniać piękno mebli z litego drewna i nie ma powodu, dla którego ten trend nie miałby zostać przeniesiony do ich kuchni. Ręcznie wykonane meble zawsze zachowają swoją wartość rynkową, w przeciwieństwie do mebli produkowanych masowo. Cena wszystkiego rośnie z czasem. Jeśli kupiłeś ręcznie wykonany stół z litego drewna za 1000, a 10 lat później te stoły są sprzedawane za 1500, są szanse, że dostaniesz około 1000 za swój, jeśli zdecydujesz się go sprzedać. Wypróbuj to z dowolnym meblem kupionym w mega sklepie wielkopowierzchniowym.

Tradycyjnie kuchnie na wymiar zostały wykonane z melaminy lub innych sztucznych materiałów, a jedynie drzwi wykonano z litego drewna.

Wygląd wiejskiej kuchni zyskuje na popularności, ponieważ ludzie mają już dość wzorów foremek do ciastek w szafkach kuchennych. Antyczny smak i ręcznie wykonane szafki mogą faktycznie kosztować mniej niż typowe szafki kuchenne wykonane przez producentów z tradycyjnych materiałów używanych w projektach kuchni.

Dlaczego? Konsumenci są często zachęcani do zamawiania drogich opcji, takich jak samodomykające się szuflady i niewiarygodnie skomplikowane zawiasy, które zwiększają cenę i zyski producentów, ale mają wątpliwą użyteczność.

W moim sklepie mam antyczne szafy, które mają ponad 150 lat, z regularnymi zawiasami, które wciąż działają dobrze. Dlaczego nagle potrzebuję zawiasów z 4 śrubami regulacyjnymi, których prawidłowe ustawienie jest trudne?

Dlaczego właściwie? Może to dlatego, że większość nowoczesnych szafek kuchennych jest zrobiona z ciężkiej melaminy, która wygina się i wygina pod własnym ciężarem, a każde drzwi muszą być ponownie wypoziomowane po zainstalowaniu zestawu.

Miałem klienta, który miał sporządzone plany centrum ISLOT od typowego sprzedawcy kuchni. Plany wymagały wysuwanej szuflady na przyprawy na każdym końcu. Prowadnice do tych szuflad nie tylko zajmowały cenną przestrzeń w projekcie, ale koszt był ponad dwukrotnie wyższy niż koszt zwykłych drzwi z przesuwanymi półkami. Szuflada stojaka na przyprawy również mogła zostać zapomniana otwarta i ktoś przypadkowo ją zaczepił i prawdopodobnie zranił się, przekręcając szyny do punktu, w którym trzeba by je wymienić. Ile razy zdarzyło Ci się zapomnieć zamknąć szufladę na płyty CD w komputerze tylko po to, by później uderzyć się w nią kolanem?

COMMENTS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *